Skip to main content

Sikeres szereplés a népdaléneklési versenyen

ARANYPACSIRTA, ARANYPÁVA népdalverseny

2026.május 14-én rendezték meg Felsőgallán a Széchenyi Művelődési Házban az  "ARANYPACSIRTA,

ARANYPÁVA" Népdalverseny Komárom-Esztergom Vármegyei Döntőjét. 

Egy tehetséges kis Énekkaros Tanítványom, a Jázmin Utcai Általános Iskola 3.osztályos tanulója: Bogár-Gyarmati Anna "Arany"minősítést kapott. Így elsőként méretteti meg magát az ősszel megrendezésre kerülő KÓTA által szervezett regionális, országos minősítő Gála versenyen.

Nagyon büszke vagyok Rá és gratulálok a kitűnő eredményéhez. 

Gratulálok Szüleinek is és köszönöm a közös munkát a felkészítésben nyújtott segítséget! "

Ipiné Belcsák Zsuzsanna énekkarvezető