Sikeres szereplés a népdaléneklési versenyen
ARANYPACSIRTA, ARANYPÁVA népdalverseny
2026.május 14-én rendezték meg Felsőgallán a Széchenyi Művelődési Házban az "ARANYPACSIRTA,
ARANYPÁVA" Népdalverseny Komárom-Esztergom Vármegyei Döntőjét.
Egy tehetséges kis Énekkaros Tanítványom, a Jázmin Utcai Általános Iskola 3.osztályos tanulója: Bogár-Gyarmati Anna "Arany"minősítést kapott. Így elsőként méretteti meg magát az ősszel megrendezésre kerülő KÓTA által szervezett regionális, országos minősítő Gála versenyen.
Nagyon büszke vagyok Rá és gratulálok a kitűnő eredményéhez.
Gratulálok Szüleinek is és köszönöm a közös munkát a felkészítésben nyújtott segítséget! "
Ipiné Belcsák Zsuzsanna énekkarvezető