Skip to main content

Forgórózsa Fesztivál- Ismét sikeres szereplés

Nagyon büszkék vagyunk, hogy a Jázmin Iskola tehetséges Tanulója,

Bogár-Gyarmati Anna 3.a osztályos tanuló a "Jázmin Énekkar" tagja,

a mai napon Tatabányán, az Erkel Ferenc Zeneiskolában megrendezett "XIV. Forgórózsa Fesztiválon"

csodálatos éneklésével "KIEMELT ARANY" minősítést szerzett! 

Gratulálunk a szép és kiváló eredményéhez!  

További sikereket kívánunk szeretettel Annának!

Köszönöm és gratulálok a Szülőknek is!

Ipiné Belcsák Zsuzsanna Énekkarvezető