Forgórózsa Fesztivál- Ismét sikeres szereplés
Nagyon büszkék vagyunk, hogy a Jázmin Iskola tehetséges Tanulója,
Bogár-Gyarmati Anna 3.a osztályos tanuló a "Jázmin Énekkar" tagja,
a mai napon Tatabányán, az Erkel Ferenc Zeneiskolában megrendezett "XIV. Forgórózsa Fesztiválon"
csodálatos éneklésével "KIEMELT ARANY" minősítést szerzett!
Gratulálunk a szép és kiváló eredményéhez!
További sikereket kívánunk szeretettel Annának!
Köszönöm és gratulálok a Szülőknek is!
Ipiné Belcsák Zsuzsanna Énekkarvezető