Tárt kapus családi nap

Tárt Kapus Családi Napon vett részt Iskolánk két negyedik osztálya november 29-én pénteken délután a Vaszary János Általános Iskolában. A gyülekező után Varga Edit Intézményvezető nyitotta meg a programot majd azt követően bemutatta a leendő 5. osztályban tanítókat.

A zenés gimnasztika Mindenkit jó hangulatra derített. A Fiúk focija két térfélen zajlott. A 4.b  csapata: III.helyezett a 4.a IV. helyezett lett a labdarúgásban. A lányok a kézműves foglalkozáson Mikulásra készítettek szép kis ajándékokat, de előtte bejárták az iskolát a leendő Osztályfőnökökkel. Fél 4-kor Kidobótól volt hangos a tornaterem. 17 órakor vette kezdetét a Családi sor-és váltóverseny, melyben Osztályaink remekül szerepeltek a Szülőkkel együtt.

A családi vetélkedőn: 4.a csapata III. a 4.b csapata II. helyezett lett.

Gratulálunk a helyezésekhez!
Köszönjük a Szervezőknek a meghívást és a Szülőknek a részvételt! Jól éreztük magunkat!

Ipiné Belcsák Zsuzsanna osztályfőnök