Új Jázmin bajnokokat avattunk

Jázmin bajnok kerestetik

Május 17-én rendeztük meg a már hagyományos” Jázmin bajnok kerestetik” sporteseményünket. A gyerekek hét játékos versenyszámban mérhették össze képességeiket. Célba dobás, hullahopp karika, hét méteres rúgások, labdapattogtatás, ugrókötelezés, limbózás, kosárra dobás. Így 28 bajnokot hirdettünk. Voltak olyanok is, akik több versenyszámban is a legjobbak lettek. Szerencsére szép időben és nagy létszámban sikerült egy vidám, emlékezetes délutánt eltölteni.

Eredmények:

Célba dobás:            Argai Lelle 2.a, Boda Ignác 2.a, Becker Viktória 4.b, Varga Richárd 4.b

Kötélhajtás:              Argai Lelle 2.a, Mészáros Vazul 2.b, Barabás Panna 3.b, Jusztin Dávid 4.a

Kosárra dobás:        Kóczán Kata 2.a, Varga Armandó 2.b, Fodor Eszter 4.a, Jusztin Dávid 4.a

Hullahopp:               Németh Jázmin 2.b, Lajtos Botond 1.b, Varga Alina 4.a, Varga Richárd 4.b

Limbó:                      Kóczán Kata 2.a, Dosztál Ádám 2.b, Toplak Luca 3.a, Gyarmati Ádám 4.b

Labdapattogtatás:    Kóczán Kata 2.a, Vida Levente 2.a, Bán Míra 4.a, Gyarmati Ádám 4.b

Kapura lövés:           Szabó Renáta 2.b, Herczog Barnabás 2.a, Majorits Eszter 4.a, Kollár Botond 4.a

A „Jázmin bajnok kerestetik” után, a szülőké volt a főszerep iskolánk sportpályáján. A szép időnek és a lelkes apukáknak, anyukáknak, testvéreknek köszönhetően idén szép számban zajlott az évfolyamok közötti, vidám futballdélután! Négy csapat mérkőzött egymással. A mérkőzések vidáman, lelkes szurkolótáborok hangos bíztatásával zajlottak. Itt mindenki győztes lett! A meccs végén pedig minden résztvevő megkapta a kiszáradás elleni és energiapótló hideg italát! Jövőre ismét várunk minél több régi és új szülőt, hozzátartozót, illetve Jázminost rendezvényünkre!

Eredmények:   1. helyezett: első osztály

2. helyezett: második osztály