2020-2021. tanévkezdés tájékoztató

Tisztelt Szülők!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy a jelenlegi vírushelyzetre való tekintettel az iskola a következő intézkedéseket hozta. Kérjük, hogy az alábbiakat a gyerekek és a szülők szíveskedjenek betartani, annak érdekében, hogy a hagyományos oktatás fenntartható legyen.

• Az előírásoknak megfelelően évnyitó ünnepélyt nem tartunk az iskolában. Kérjük, hogy gyermekeik szeptember 1-jén az iskolai házirendjének megfelelően 7:45-re érkezzenek az iskolába. Ünneplőt nem kérünk.
  • Szülők az iskola épületébe nem léphetnek be, kérjük, hogy az udvaron és az iskola környezetében is szíveskedjenek kerülni a csoportos tartózkodást.
  •  A vírushelyzetre tekintettel az iskola épületébe csak kizárólag egészséges, tüneteket nem mutató gyermek és dolgozó léphet be.
  • A szülő köteles az iskolát értesíteni, ha a gyermeknél koronavírus gyanú, vagy igazolt fertőzés van.
  • Hagyományunk szerint az első nap osztálykép készül a gyerekekről.
  • Amit hozni kell: a tanév végén kért lista alapján pakoljanak. Tankönyveket az első tanítási napon kapják meg a gyerekek az iskolában.
  • Személyes szülői értekezletet nem tartunk. Az osztályfőnökök e-mailben fogják értesíteni a szülőket.
  • Az iskola lehetőséget biztosít arra, hogy a gyermekek a tanítási órák/ebéd befejezését követően szülői kérésre haza mehetnek.
  • Fontos, hogy csak az a gyermek kaphat étkezést szeptember 1-től, aki az IGH felületén étkezést rendel augusztus 29-ig gyermekének. Az iskola és a pedagógus nem intézkedhet az ügyben.

Tata, 2020. augusztus 24.

Tisztelettel,

André Zsuzsa