2021-22. tanévkezdési tájékoztató

Tisztelt Szülők!

Tájékoztatjuk Önöket a 2021-2022. tanév kezdésével kapcsolatos információkról.

• Tanévnyitó ünnepségünket szeptember 1-én 8 órakor tartjuk. Kérjük, hogy gyermekeik 1-jén az iskolai házirendjének megfelelően 7:45-re ünneplő ruhában érkezzenek az iskolába. (A nap további részére csere ruhát hozzanak.)
  • Szülők az iskola épületébe nem léphetnek be. A pedagógusok a gyermekeket reggel az udvaron fogadják és a tanítás végén ide kísérik vissza a szülőkhöz.
  •  A vírushelyzetre tekintettel az iskola épületébe csak kizárólag egészséges, tüneteket nem mutató gyermek és dolgozó léphet be.
  • A szülő köteles az iskolát értesíteni, ha a gyermeknél koronavírus gyanú, vagy igazolt fertőzés van.
  • Hagyományunk szerint az első nap osztálykép készül a gyerekekről.
  • Amit hozni kell: a tanév végén kért lista alapján pakoljanak. Tankönyveket az első tanítási napon kapják meg a gyerekek az iskolában.
  • Szeptember 1-jén 17 órától személyes szülői értekezletet tartunk az 1. évfolyamos diákok szülei részére. A tankönyveket a szülői értekezleten tudják átvenni a szülők.
  • Az iskola lehetőséget biztosít arra, hogy a gyermekek a tanítási órák/ebéd befejezését követően szülői kérésre haza mehetnek.
  • Fontos, hogy csak az a gyermek kaphat étkezést szeptember 1-től, aki az IGH felületén étkezést rendel és befizeti gyermekének. Az iskola és a pedagógus nem intézkedhet az ügyben.
  • Felhívjuk figyelmüket, hogy a maszk használata az első két hétben diákjaink számára ajánlott.

Tata, 2021. augusztus 23.

Tisztelettel,

André Zsuzsa