Egy különleges környezetismeret óra a Jázmin Általános Iskolában

A keddi nap folyamán a tatai Jázmin Általános Iskola 3. és 4. évfolyamos tanulói Tata Város Önkormányzatának  TOP-2.1.3-16-KO1-2021-00039 azonosító számú,  „Tata város csapadékvíz elvezetésének fejlesztése” című pályázatának szemléletformáló rendezvénye keretében, egy különleges környezetismeret órán vehettek részt.

A környezetismeret óra témája a környezetvédelem, a csapadékvízgazdálkodás, a  víz fontossága és annak védelme volt. A gyermekek az előadást követően egy kis videofilmet néztek meg és egy kvíz kérdéssort töltöttek ki az előadáshoz kapcsolódóan, majd egy kis ajándékcsomaggal térhettek haza. Rigó Balázs alpolgármester úr egy különleges Tatához kapcsolódó mesét olvasott fel a 3. évfolyamos gyermekeknek.